MASAŻE

Home / MASAŻE

MASAŻ GORĄCYMI KAMIENIAMI – Czas trwania zabiegu 30 / 70 minut. Cena zabiegu 90 / 170 zł
Masaż jest zabiegiem głęboko relaksującym, rewitalizującym i regeneracyjnym. Ogrzane bazaltowe kamienie punktowo podnoszą temperaturę ciała, prowadząc do rozszerzenia naczynek oraz poprawienia krążenia. Niezwykłe połączenie gorących kamieni oraz ciepłego oleju powoduje pełne rozluźnienie i odpoczynek.

MASAŻ AROMATERAPEUTYCZNY – Czas trwania zabiegu 50 minut. Cena zabiegu 130 zł
Masaże relaksacyjne olejami wykonywane są techniką prowadzącą do głębokiego odprężenia i regeneracji. Przywracają stan naturalnej równowagi w organizmie pobudzając siły witalne i ich harmonijny przepływ w ciele. Celem masażu jest równoległe oddziaływanie na jak największą powierzchnię ciała. Użycie ziołowych esencji wspomaga uwalnianie napięć emocjonalnych i wzmacnianie sił witalnych. Klient sam decyduje o nucie zapachowej oleju.

MASAŻ RELAKSUJĄCY KREMEM / WOSKIEM / ŻELEM – Czas trwania zabiegu 50 minut. Cena zabiegu 130 zł
Preparaty do harmonizujących masaży ciała wzbogacone naturalnymi olejkami eterycznymi działają rozgrzewająco i drenująco, modelują, ujędrniają i wyszczuplają sylwetkę. Ponadto masaż wysubtelnia naskórek i rozluźnia napięte mięśnie niwelując zmęczenie. Klient sam wybiera odpowiedni preparat w zależności od własnych potrzeb.

MASAŻ GORĄCĄ CZEKOLADĄ – Czas trwania zabiegu 50 minut. Cena zabiegu 140 zł
Prawdziwa naturalna czekolada w połączeniu z olejkiem wyzwala produkcję endorfin – hormonów szczęścia. Ziarna kakaowca zawierające flawonoidy neutralizują wolne rodniki, doskonale pielęgnują i wzmacniają skórę̨, opóźniając procesy jej starzenia. Pachnący słodyczą̨ i gorącą̨ czekoladą masaż w jednej chwili wprawia w doskonały nastrój, odpręża i nastawia pozytywnie do życia oddziałując zarówno na psychikę jak i ciało.

MASAŻ CIEPŁYM MIODEM – Czas trwania zabiegu 25 / 50 minut. Cena zabiegu 75 / 140 zł
Jest to 100% naturalna terapia miodem w jego czystej postaci. Miód ma wyjątkowe właściwości wyciągania nagromadzonych w głębokich warstwach skóry toksyn. Masaż ciepłym miodem wzmacnia system odpornościowy usprawniając układ krwionośny i limfatyczny. Działając rozluźniająco na mięśnie bardzo skutecznie niweluje bóle pleców. Głęboko relaksujące techniki masażu w połączeniu ze słodkim zapachem miodu poprawiają złe samopoczucie, relaksują i przeciwdziałają bezsenności

MASAŻ KLASYCZNY – Czas trwania zabiegu 25 / 50 minut. Cena zabiegu 60 / 110 zł
Jest formą oddziaływania na ustrój wykorzystującą bodźce mechaniczne, głównie w postaci ucisku na tkanki. Przy pomocy zespołu technik stosowanych w odpowiedniej kolejności pobudza tkankę skórną i mięśniową, stawy i aparat więzadłowy, układy: krwionośny, chłonny, nerwowy, oddechowy, pokarmowy i wydalniczy.

MASAŻ KLASYCZNY Z OLEJKAMI – Czas trwania zabiegu 25 / 50 minut. Cena zabiegu 70 / 120 zł
Masaż klasyczny z zastosowaniem olejków aromatycznych łączy leczniczą moc dotyku z indywidualnymi właściwościami olejków dobranymi dla konkretnej osoby. Podczas masowania olejki przenikają do układu krążenia wywołując zamierzoną reakcję miejscową i ogólną. Klient sam decyduje o nucie zapachowej dedykowanego olejku.

MASAŻ LECZNICZY GRZBIETU (plecy + kark) – Czas trwania zabiegu 50 min. Cena zabiegu 130 zł
Jeśli odczuwasz przewlekłe bóle i mrowienie w plecach, drętwienie kończyn i masz problemy ze snem – masaż i mobilizacja pomogą w łagodzeniu i usuwaniu tych dolegliwości. Zastosowanie odpowiednich chwytów uwalnia od napięć mięśni przykręgosłupowych, zwiększa przestrzenie międzykręgowe zmniejszając uczucie bólu napięciowego, znacznie też zwiększa ograniczony zakres ruchu.

MASAŻ BAŃKĄ CHIŃSKĄ – Czas trwania zabiegu 25 / 50 minut. Cena zabiegu 60 / 110zł
Intensywny masaż wykorzystujący metodę próżniowego zasysania skóry i znajdujących się pod nią tkanek. Masaż ten doskonale poprawia ukrwienie zmniejszając cellulit i rozstępy, pomaga wymodelować sylwetkę, ujędrnić skórę, zmniejszyć bóle kręgosłupa oraz dolegliwości mięśniowe.

MANUALNY DRENAŻ LIMFATYCZNY – Czas trwania zabiegu 45 / 90 minut. Cena zabiegu 90 / 160 zł
Zabieg polepszający krążenie krwi i limfy, przeciwdziała i likwiduje obrzęki zapalne, chłonne i zastoinowe, wspomaga odchudzanie zmniejszając centymetry w obwodzie i pomagając w zwalczaniu cellulitu. Polega na stymulacji konkretnych obszarów ciała, dzięki czemu ułatwia transport substancji odżywczych do komórek. Poprawia elastyczność i jędrność skóry, pobudza metabolizm tkanki tłuszczowej, modeluje sylwetkę, przyczynia się do spadku wagi.

MASAŻ ANTYCELLULITOWY – Czas trwania zabiegu 50 min. Cena zabiegu 130 zł
Manualny masaż antycellulitowy jest zabiegiem skutecznym w modelowaniu miejsc problemowych zwłaszcza w obrębie ud, bioder, pośladków, talii. Za pomocą odpowiednio dobranych technik wspomaga rozbicie tkanki tłuszczowej, modeluje sylwetkę, wyrównuje zgrubienia i nierówności związane z nieprawidłowym lokalnym nagromadzeniem tkanki tłuszczowej. Zastosowane kosmetyki ujędrniają i uelastyczniają skórę przyczyniając się do poprawy wyglądu naszego ciała.