POMYSŁ NA ZIMĘ

Home / Strona główna / POMYSŁ NA ZIMĘ

POMYSŁ NA ZIMĘ

POMYSŁ NA ZIMĘ

 

Zima w Bieszczadach nie musi być nudna. Zaplanuj swój wypoczynek i skorzystaj z przygotowanych przez nas atrakcji. Oferta dla klientów indywidualnych – sprawdzone pomysły na zimowy pobyt w Bieszczadach.

OFERTA DLA GOŚCI INDYWIDUALNYCH (GOŚCI HOTELU SKALNY-SPA I NIE TYLKO)

Nasze pomysły na spędzenie wolnego czasu zimą w Bieszczadach – przedstawiamy cztery propozycje wypraw – skutery śnieżne, rakiety, kulig oraz wyprawy samochodami terenowymi przez ośnieżone bezdroża. Zachęcamy do skorzystania ze wszystkich czterech atrakcji 🙂

A PO WYPRAWIE ….

Gdy emocje już opadną nadchodzi czas na regenerację schłodzonego organizmu. Zapraszamy do naszego Pubu Czarne Złoto na rozgrzewającego drinka i partyjkę kręgli. Zapoznaj się z bogatą ofertą zabiegów hotelowego SPA & WELLNESS. Naszą propozycją na zakończenie wyprawy jest również wspólne pieczenie kiełbasek przy wielkim, bieszczadzkim ognisku.

Do zobaczenia w Zimowej Krainie Wilka !

Sprawdź nasze pomysły na zimę w Bieszczadach

OPCJA I – (CZAS TRWANIA OK. 1 H)

„WIERCHY WOKÓŁ POLAŃCZYKA” –  przejażdżka widokową trasą w okolicach Polańczyka z przewodnikiem, trasa dla początkujących, dla tych którzy chcą sprawdzić czy im się podoba albo zrobić wrażenie na dziewczynie lub zafundować prezent dla dorastającego syna. Wyprawę zaczynamy od Hotelu Skalny SPA w Polańczyku a następnie kierujemy się na malownicze ścieżki szczytami gór z widokiem na Jezioro Solińskie.

Terminy: wyprawy na skuterach organizowane są w każdą, zimową sobotę

OPCJA II (CZAS TRWANIA OK. 3H)

Śnieżne Safari – zimowa wyprawa, trasa zróżnicowana biegnąca polami, lasem i rozległymi łąkami z zapierającymi w piersiach widokami również na połoniny, kilkanaście kilometrów tras ze śnieżnym puchem.

Terminy:  wyprawy na skuterach organizowane są w każdą, zimową sobotę

UWAGA ! wymagany zimowy ubiór, rękawice, mile widziane gogle. W razie braku śniegu zamiast skuterów wyruszyć możemy quadami. Zorganizuj wyprawę dla grupy swoich przyjaciół, pracowników, rodziny. Wyprawa skuterem to doskonały pomysł na urodzinowy prezent lub urozmaicenie bieszczadzkiego wypoczynku.

PO WYPRAWIE: na zakończenie wyprawy możemy zorganizować ognisko z pieczeniem kiełbasek. Zapraszamy do hotelowego Pubu CZARNE ZŁOTO na rozgrzewającą herbatę kopalnianą lub na drinka i kręgle.

OPCJA I – 250 ZŁ/SKUTER (125 ZŁ/1OS.)

OPCJA II  – 400 ZŁ/SKUTER (200 ZŁ/1OS.)

W cenie wynajem skutera, paliwo, przewodnik , uczestnicy otrzymują kaski. Nasze skutery to niezawodne i bezpieczne maszyny renomowanych firm takich jak Skidoo i Polaris.

DLA GRUP zorganizowanych, powyżej 4 osób istnieje możliwość zorganizowania wyprawy w DOWOLNYM TERMINIE pod warunkiem, że będzie śnieg.

JADĄ, JADĄ SANIE… (CZAS TRWANIA OK. 3 – 4 H)

Pęd mroźnego powietrza wdzierającego się pod czapkę, sanie zaprzęgnięte w zawsze zadowolone bieszczadzkie ogiery, zaczajona w zaroślach wataha wilków, blask pochodni rozdzierający leśny mrok – tak w kilku słowach streścić można klimat panujący na wieczornym kuligu. Jeżeli dodamy do tego charyzmatycznego wodzireja, ognisko z pieczeniem kiełbasek , rozgrzewające ciało i umysł napitki (grzaniec lub herbata), niekończące się rozmowy z woźnicą i jego koniem (o sensie życia oczywiście) powstanie nam przepis na imprezę „must be” – żelazny punkt bieszczadzkiego programu. Niech żałują Ci co nie pojadą z nami !

Cena: 75 zł/os. (w cenie przejazd saniami, wodzirej, ognisko z kiełbaskami, grzaniec lub herbata, niezapomniane wrażenia, dojazd na kulig z Hotelu Skalny SPA)

Kulig organizujemy w dolinie Rabego – rozpoczynamy w miejscowości Bystre k/Baligrodu

Terminy: sobota 15.00 wyjazd spod Hotelu Skalny SPA w Polańczyku. Przy grupach powyżej 10 os, możliwość organizacji kuligów w dowolnym terminie.

WYPRAWA ŚLADAMI ŁEMKA I BOJKA – CZAS TRWANIA OK. 3 – 4 H

Wyprawa z Polańczyka na Rakietach snieżnych z przewodnikiem – znawcą terenu i dzikiej przyrody, specem od zimowego survivalu. Szlakiem dotrzemy na tereny opuszczonej łemkowskiej wioski Bereźnica Niżna. Na miejscu zwiedzimy stary cmentarz i przejdziemy przez teren wysiedlonej wsi… Wyprawę zakończymy wspólnym ogniskiem i pieczeniem kiełbasek .

Terminy: Sobota , Niedziela 11.00 – 14.00

KOSZT WYPRAWY- 100 ZŁ/OS. DZIECI/MŁODZIEŻ OD 12 – 18 LAT – 60 ZŁ / OS.

 (W CENIE WYNAJĘCIE RAKIET, OGNISKO Z KIEŁBASKAMI, PRZEWODNIK)

PONADTO OFERUJEMY Możliwość wynajęcia rakiet śnieżnych w wypożyczalni w Polańczyku (40.00 zł z kijkami/doba). Usługi przewodnika 350.00 zł / dzień.

UWAGA ! wymagany zimowy ubiór, rękawice,. Zorganizuj wyprawę dla grupy swoich przyjaciół, pracowników, rodziny. Wyprawa na rakietach to doskonały pomysł na urozmaicenie bieszczadzkiego wypoczynku.

  • Wyprawa zimowa 4x4

WYPRAWA 4X4 – SZLAKIEM WATAHY

Wyprawa samochodami terenowymi szlakiem serialu WATAHA

Dzięki naszej znajomości terenu potrafiliśmy wskazać ciekawe miejsca, które zachwyciły producentów serialu a teraz zachwycają oglądających film w TV. Filmowcom z HBO udało się stworzyć niepowtarzalną atmosferę i klimat serialu, w którym jedną z głównych ról grają nasze dzikie Bieszczady.

Jeżeli interesujesz się filmem i chcesz poznać miejsca gdzie były kręcone sceny „Watahy” przyjedź do nas i wybierz się na wyprawę SZLAKIEM WATAHY.

W PROGRAMIE WYPRAWY (czas trwania ok. 3 h)

  • Wyprawa samochodami terenowymi
  • Poznaj plenery z filmu WATAHA
  • Wypał węgla drzewnego
  • Ognisko z pieczeniem kiełbasek

Terminy: Sobota 10 – 13  oraz po południu 14-16.00, Niedziela 10-13

Cena: 130 zł/os. (dorośli), 100 zł/os. (dzieci)

Zorganizuj wyprawę dla grupy swoich przyjaciół, pracowników, rodziny. Wyprawa 4×4 to doskonały pomysł na urodzinowy prezent lub urozmaicenie bieszczadzkiego wypoczynku. Dla grup powyżej 4 osób możliwe jest zorganizowanie wyprawy w dowolnym terminie.