Imprezy dla młodzieży

Nad jeziorem solinskim

Imprezy dla młodzieży

Kraina Wilka w swojej ofercie posiada niezliczone atrakcje dla młodzieży w Bieszczadach. Organizujemy obozy letnie i zimowe, a także zielone szkoły. Zapewniamy zakwaterowanie, wyżywienie i dostarczamy najlepszą rozrywkę na 1000 sposobów.

U nas młodzież w ciągu jednego wyjazdu może żeglować, zaliczyć przejażdżkę quadem, nauczyć się lepić garnki i zagrać w paintball. Dzięki Krainie Wilka poznasz wszystkie atrakcje dla młodzieży w Bieszczadach! Poniżej prezentujemy ofertę dla Imprez żeglarskich dla młodzieży:

 1. Bieszczadzka Armada
  BIESZCZADZKA ARMADA

  Takiej bieszczadzkiej Armady nikt nad Solina jeszcze nie widział.
  Zapraszamy Was na niezwykły rejs legendarną klasą łodzi żeglarskich – DZ-ami !
  4 wspaniałe jachty z doświadczonymi sternikami zabiorą Was na wyprawę podczas której zmierzycie się z innymi załogami w kilku żeglarskich konkurencjach.

  Podczas rejsu poznacie tajemnice i legendy Soliny, jej tajemnicze zatoki oraz wyspy.
  Doświadczycie trudu pracy galernika, weźmiecie udział w regatach i jak Wikingowie dokonacie abordażu na jedną z wysp gdzie być może odnajdziecie ukryte, pirackie skarby.

  Po powrocie zwycięskie załogi będą mogły świętować i bawić się śpiewając szanty w rytm żeglarskiej muzyki.

 2. Neptunalia
  NEPTUNALIA

  „Oto ja Neptun z morskiej głębiny
  Przybyłem tutaj, aby zrobić chrzciny.
  Chrzest jedyny, więc się nie powtarza.
  Musicie być godni miana żeglarza”

  Takimi słowami podczas niepowtarzalnej imprezy na Cyplu powita Was Neptun – Pan i Władca mórz, jezior, bagnisk i większych kałuż.
  Tu podczas naszych Neptunaliów przejdziecie trudną ceremonię chrztu na prawdziwego żeglarza i zdobędziecie certyfikat Bieszczadzkiego Wilka Morskiego.
  Neptunalia to wyzwanie dla prawdziwych twardzieli. Neptun będzie wymagał od Was wielu wyrzeczeń, poświeceń oraz wielkiej dawki dobrego humoru bo konkurencji i prób dla kandydatów na żeglarza będzie wiele.
  Będą na Was czekać słynne obrzędy żeglarskie takie jak „próba smaku”, „ociosywanie toporem”, „bieg w wiadrze” i wiele innych, które oddzielą Szczury Lądowe od prawdziwych Żeglarzy.
  Wszystkim, którzy dzielnie zniosą wszelkie próby i zadania Neptun i Prozerpina wręczą specjalne certyfikaty z nadaniem nowego imienia, uznanego przez żeglarską brać.