Masaże

SPA

Masaże

Oddaj się relaksowi ciała i umysłu, który z pewnością zapewnią Ci masaże.

Zapoznaj się z ofertą gabinetu masażu w strefie SPA naszego hotelu.

Masaże
  • relaksacyjne
  • klasyczne
  • odchudzające
  • wspomagające odchudzanie
MASAŻ GORĄCYMI KAMIENIAMI

Czas trwania zabiegu 30 / 70 min, cena zabiegu 90 / 170 zł


Masaż jest zabiegiem głęboko relaksującym, rewitalizującym i regeneracyjnym. Ogrzane bazaltowe kamienie punktowo podnoszą temperaturę ciała, prowadząc do rozszerzenia naczynek oraz poprawienia krążenia. Niezwykłe połączenie gorących kamieni oraz ciepłego oleju powoduje pełne rozluźnienie i odpoczynek.

MASAŻ AROMATERAPEUTYCZNY

Czas trwania zabiegu 50 min, cena zabiegu 130 zł


Masaże relaksacyjne olejami wykonywane są techniką prowadzącą do głębokiego odprężenia i regeneracji. Przywracają stan naturalnej równowagi w organizmie pobudzając siły witalne i ich harmonijny przepływ w ciele. Celem masażu jest równoległe oddziaływanie na jak największą powierzchnię ciała. Użycie ziołowych esencji wspomaga uwalnianie napięć emocjonalnych i wzmacnianie sił witalnych. Klient sam decyduje o nucie zapachowej oleju.

MASAŻ RELAKSUJĄCY KREMEM / WOSKIEM / ŻELEM

Czas trwania zabiegu 50 min, cena zabiegu 130 zł


Preparaty do harmonizujących masaży ciała wzbogacone naturalnymi olejkami eterycznymi działają rozgrzewająco i drenująco, modelują, ujędrniają i wyszczuplają sylwetkę. Ponadto masaż wysubtelnia naskórek i rozluźnia napięte mięśnie niwelując zmęczenie. Klient sam wybiera odpowiedni preparat w zależności od własnych potrzeb.

MASAŻ GORĄCĄ CZEKOLADĄ

Czas trwania zabiegu 50 minut, cena zabiegu 140 zł


Prawdziwa naturalna czekolada w połączeniu z olejkiem wyzwala produkcję endorfin, to znaczy hormonów szczęścia. Ziarna kakaowca zawierające flawonoidy neutralizują wolne rodniki, doskonale pielęgnują i wzmacniają skórę̨, opóźniając tym samym procesy jej starzenia. Pachnący słodyczą̨ i gorącą̨ czekoladą masaż w jednej chwili wprawia w doskonały nastrój, odpręża i nastawia pozytywnie do życia oddziałując zarówno na psychikę jak i ciało.

MASAŻ CIEPŁYM MIODEM

Czas trwania zabiegu 25 / 50 min, cena zabiegu 75 / 140 zł


Jest to bez wątpienia w 100% naturalna terapia miodem w jego czystej postaci. Miód ma wyjątkowe właściwości wyciągania nagromadzonych w głębokich warstwach skóry toksyn, innymi słowy jest to masaż detoksykujący. Masaż ciepłym miodem wzmacnia system odpornościowy usprawniając tym samym układ krwionośny i limfatyczny. Działając rozluźniająco na mięśnie bardzo skutecznie niweluje tym samym bóle pleców. Głęboko relaksujące techniki masażu w połączeniu ze słodkim zapachem miodu poprawiają złe samopoczucie, relaksują, a także przeciwdziałają bezsenności.

MASAŻ KLASYCZNY

Czas trwania zabiegu 25 / 50 min, cena zabiegu 60 / 110 zł


Jest formą oddziaływania na ustrój wykorzystującą bodźce mechaniczne, głównie w postaci ucisku na tkanki. Przy pomocy zespołu technik stosowanych w odpowiedniej kolejności pobudza tkankę skórną i mięśniową, stawy i aparat więzadłowy, układy: krwionośny, chłonny, nerwowy, oddechowy, pokarmowy i wydalniczy.

MASAŻ KLASYCZNY Z OLEJKAMI

Czas trwania zabiegu 25 / 50 min, cena zabiegu 70 / 120 zł


Masaż klasyczny z zastosowaniem olejków aromatycznych łączy leczniczą moc dotyku z indywidualnymi właściwościami olejków dobranymi dla konkretnej osoby. Podczas masowania olejki przenikają do układu krążenia wywołując zamierzoną reakcję miejscową i ogólną. Klient sam decyduje o nucie zapachowej dedykowanego olejku.

MASAŻ LECZNICZY GRZBIETU (plecy + kark)

Czas trwania zabiegu 50 min, cena zabiegu 130 zł


Jeśli odczuwasz przewlekłe bóle i mrowienie w plecach, drętwienie kończyn i masz problemy ze snem – masaż i mobilizacja pomogą w łagodzeniu i usuwaniu tych dolegliwości. Zastosowanie odpowiednich chwytów uwalnia od napięć mięśni przykręgosłupowych, zwiększa przestrzenie międzykręgowe zmniejszając uczucie bólu napięciowego, znacznie też zwiększa ograniczony zakres ruchu.

MASAŻ BAŃKĄ CHIŃSKĄ

Czas trwania zabiegu 25 / 50 min, cena zabiegu 60 / 110zł


Intensywny masaż wykorzystujący metodę próżniowego zasysania skóry, a także znajdujących się pod nią tkanek. Masaż ten doskonale poprawia ukrwienie zmniejszając cellulit i rozstępy, pomaga wymodelować sylwetkę, ujędrnić skórę, ponadto pomaga zmniejszyć bóle kręgosłupa oraz dolegliwości mięśniowe.

MANUALNY DRENAŻ LIMFATYCZNY

Czas trwania zabiegu 45 / 90 min, cena zabiegu 90 / 160 zł


Zabieg polepszający krążenie krwi i limfy, przeciwdziała i likwiduje obrzęki zapalne, chłonne i zastoinowe, wspomaga odchudzanie zmniejszając centymetry w obwodzie, a także pomagając w zwalczaniu cellulitu. Polega na stymulacji konkretnych obszarów ciała, dzięki czemu ułatwia transport substancji odżywczych do komórek. Poprawia zarówno elastyczność jak i jędrność skóry, pobudza metabolizm tkanki tłuszczowej, modeluje sylwetkę, przyczynia się do spadku wagi.

MASAŻ ANTYCELLULITOWY

Czas trwania zabiegu 50 min, cena zabiegu 130 zł


Manualny masaż antycellulitowy jest zabiegiem skutecznym w modelowaniu miejsc problemowych zwłaszcza w obrębie ud, bioder, pośladków, talii. Za pomocą odpowiednio dobranych technik wspomaga rozbicie tkanki tłuszczowej, modeluje sylwetkę, a także wyrównuje zgrubienia i nierówności związane z nieprawidłowym lokalnym nagromadzeniem tkanki tłuszczowej. Zastosowane kosmetyki ujędrniają i uelastyczniają skórę przyczyniając się zatem do poprawy wyglądu naszego ciała.

masaż bieszczady skalny spa

recepcja@skalnyspa.pl

13 469 20 27

ul. Zdrojowa 11, 38-610 Polańczyk