Peelingi

SPA

Peelingi

Zobacz jakie peelingi oferuje strefa SPA & Wellness Hotelu Skalny SPA.

Czas trwania zabiegu 20 min. Cena zabiegu 70 zł

Peelingi solne z natłuszczającym olejem dogłębnie usuwają martwy naskórek, jednocześnie poprawiając krążenie i dotleniając skórę. Substancja złuszczająca jaką jest sól morska działa przeciwzapalnie, odkażająco, nasyca skórę mikroelementami. Po peelingu skóra pozostaje gładka, delikatna i przyjemnie pachnąca. Klient sam decyduje o nucie zapachowej peelingu.

Czas trwania zabiegu 20 min. Cena zabiegu 70 zł

Profesjonalne peelingi zawierające zarówno cukier trzcinowy, oleje jak i drobinki pestek owocowych głęboko oczyszczają, wygładzają i delikatnie natłuszczają skórę. Stymulują również procesy odnowy komórkowej oraz intensywnie odżywiają i ujędrniają, przywracając zdrowy wygląd i koloryt naszej skóry. Przyjemny zapach dodatkowo spotęguje uczucie odprężenia i relaksu. Klient, wedle własnego uznania, sam decyduje o nucie zapachowej peelingu. Polecane do skóry przesuszonej o obniżonej elastyczności i wymagającej szczególnej pielęgnacji.

Czas trwania zabiegu 20 min. Cena zabiegu 70 zł

Peeling o kremowej konsystencji i delikatnym zapachu, przeznaczony do każdego rodzaju skóry, również wrażliwej. Łagodny a zarazem skuteczny peeling, łączy enzymatyczne i mechaniczne złuszczanie, rozpuszcza i usuwa martwe komórki naskórka, przygotowuje skórę do dalszych etapów zabiegu, wygładza i regeneruje, rozjaśnia, odświeża, nadaje skórze jedwabistą miękkość.

recepcja@skalnyspa.pl

13 469 20 27

ul. Zdrojowa 11, 38-610 Polańczyk