Rytuały saunowe

SPA

Rytuały saunowe

Poznaj rytuały saunowe strefy SPA & Wellness.

Rytuał saunowy

Krystaliczna sól w panelach solnych jest naturalnym jonizatorem, dziki któremu efektywnie poprawia się jakość powietrza dzięki jonom ujemnym. Zjonizowane powietrze polepsza kondycję zdrowotną, a także działa wspomagająco przy leczeniu wielu dolegliwości. Seans w saunie połączony z zastosowaniem soli peelingującej, która zawiera naturalny olejek zapachowy to pełnia doznań, w efekcie której w pełni wypoczniesz, a Twoje ciało odpręży się i skorzysta z dobrodziejstw jonów ujemnych. Sól oddaje skórze także cenne minerały, ma działanie odświeżające, oczyszcza i pobudza ukrwienie skóry, nadając jej gładkość i miękkość.
Schemat zabiegu: orzeźwiający peeling ciała – po pierwsze – delikatne natarcie skóry solą peelingującą i poddanie jej oddziaływaniu ciepłą parą; po kilku minutach całe ciało dokładnie spłukane wodą, ceremonia zapachowa – polanie kamieni wodą zawierającą olejki eteryczne, olejowanie – tonizujące i pozwalające zachować nawilżenie skóry, natarcie ciała olejkiem.
Klient sam decyduje o nucie zapachowej soli peelingującej oraz olejków eterycznych.

Czas seansu 60 min. Cena zabiegu 60 zł

Rytuał można rozszerzyć o zabieg pielęgnacyjny na ciało z maską odżywczą i masażem relaksacyjnym.

Sauna fińska z panelami solnymi

Korzystanie z tradycyjnej fińskiej sauny niesie ze sobą wiele przyjemności płynących z faktu, że łączy ona w sobie specyfikę łaźni rzymskiej z sauną rosyjską. Pozwala rozgrzać obolałe partie ciała, służy walce z reumatyzmem, czy z trapiącymi nie jednego z nas schorzeniami stawów. Dodatkowo panele solne wykonane z kryształów soli kamiennej zdecydowanie wzmacniają korzystny wpływ sauny fińskiej. Krystaliczna sól w panelach solnych jest naturalnym jonizatorem, który efektywnie poprawia jakość powietrza produkując jony ujemne. Zjonizowane powietrze polepsza kondycję zdrowotną i działa wspomagająco przy leczeniu wielu dolegliwości.

Czas trwania zabiegu 60 minut. Cena zabiegu 30 zł (1 – 2 osób)

recepcja@skalnyspa.pl

13 469 20 27

ul. Zdrojowa 11, 38-610 Polańczyk