APARTAMENT SUPERIOR

apartament w bieszczadach

od 376 zł / noc / 2 os.

Apartament Superior

hotel skalny spa bieszczady pokój apartament

Apartament Superior – pokój typu studio – pokój dzienny oraz sypialnia o powierzchni pomiędzy 26m2 a 34m2.

Większość apartamentów posiada balkon, a także widok na Jezioro Solińskie. W sypialniach apartamentów znajdują się łóżka małżeńskie. W salonie znajduje się duża sofa z funkcją spania dla dwóch osób.

Każdy Apartament Superior wyposażony jest w dwie łazienki z prysznicami.

Apartamenty wyposażone są w bezpłatną telewizję oraz Internet.
 1. Kompleks skalny spa

  Kompleks SKALNY SPA położony jest na cyplu w uzdrowiskowej miejscowości Polańczyk nad Jeziorem Solińskim. W skład kompleksu wchodzi trzygwiazdkowy hotel z basenem i restauracją oraz drugi obiekt Dom na Skale – komfortowe apartamenty wakacyjne ze słonecznymi tarasami. Zapoznaj się z ofertą dla turystów indywidualnych – wczasy letnie, zimowiska, zielone szkoły.

  Zajmujemy się kompleksową organizacją wypoczynku w górach oraz nad Jeziorem Solińskim. Sprawdź nasze pełne atrakcji pomysły na pobyt

 2. Dzieci

  Dzieci w wieku poniżej 3 lat przebywają oczywiście w hotelu bezpłatnie (dziecko śpi z rodzicem na jednym łóżku), bezpłatnie można także zamówić łóżeczko niemowlęce do pokoju. 

  Dzieci od momentu ukończenia 15 roku życia traktowane są jak osoby dorosłe.

  Określając liczbę osób w trakcie rezerwacji, prosimy uwzględnić osoby dorosłe oraz wiek dzieci.

 3. Zwierzęta

  Akceptujemy zwierzęta domowe (psy,koty) w Hotelu, obowiązuje opłata 50 PLN/doba. Gość ponosi pełną odpowiedzialność za pobyt zwierzęcia.

  Zwierzę może poruszać się po terenie hotelu wyłącznie na smyczy. Zwierzęta mają zakaz poruszania się po restauracji, pubie, a także strefie spa.

  Właściciel odpowiada za wszelkie zniszczenia i zabrudzenia spowodowane przez zwierzę. Do hotelu nie wolno oczywiście wprowadzać psów agresywnych.

  Przypominamy także, że istnieje zakaz wprowadzania zwierząt na szlaki wiodące przez teren Bieszczadzkiego Parku Narodowego.

Udogodnienia

Udogodnienia
Słoneczny taras
Bar
Restauracja
Zaplecze konferencyjne
SPA
Całodobowa recepcja
Pokoje rodzinne
Fryzjer i salon piękności
Codzienne sprzątanie
Wypożyczalnia rowerów
Wypożyczalnia jachtów
Udogodnienia dla niepełnosprawnych