Kąpiele i sauna

SPA & Wellness

Kąpiele i sauna

KĄPIELE SOLANKOWE (DO WYBORU M.IN. CHOCOLATE, ALGI, VANILLA&ORANGE, EROTIC / AFRODYZJAK)

Sól morska, dzięki ogromnej ilości minerałów i pierwiastków działa uzdrawiająco. Kąpiele solankowe oczyszczają organizm z toksyn i resztek przemiany materii, a także poprawiają krążenie i ujędrniają, wygładzają oraz odżywiają skórę. Sól morska do kąpieli dodatkowo zmiękcza wodę, pilinguje ciało i delikatnie natłuszcza. Zapewnia odprężającą i relaksującą kąpiel.
Klient sam decyduje o nucie zapachowej kąpieli, dzięki której nada jej niepowtarzalny charakter.

Czas trwania zabiegu 20 min.

KĄPIEL W BALII

Kąpiel w drewnianej balii umożliwia relaks na świeżym powietrzu i może sprawić jednakową przyjemność, niezależnie od tego czy na dworze będzie panowała mroźna zima, czy też letnia kanikuła. Zanurzenie w beczce, zwanej też hot tub, oprócz relaksu, przynosi też szereg korzyści zdrowotnych, zwiększa odporność organizmu, hartuje i odpręża.

Czas seansu 60 min.

Wypożyczenie czapki filcowej 10 zł. Zakup czapki filcowej 35 zł.

SAUNA FIŃSKA Z PANELAMI SOLNYMI

Korzystanie z tradycyjnej fińskiej sauny niesie ze sobą wiele przyjemności płynących z faktu, że łączy ona w sobie specyfikę łaźni rzymskiej z sauną rosyjską. Pozwala rozgrzać obolałe partie ciała, służy walce z reumatyzmem, czy z trapiącymi nie jednego z nas schorzeniami stawów. Dodatkowo panele solne wykonane z kryształów soli kamiennej zdecydowanie wzmacniają korzystny wpływ sauny fińskiej. Krystaliczna sól w panelach solnych jest naturalnym jonizatorem, który efektywnie poprawia jakość powietrza produkując jony ujemne. Zjonizowane powietrze polepsza kondycję zdrowotną i działa wspomagająco przy leczeniu wielu dolegliwości.

Czas seansu 60 min.

Kąpiele i sauna
w sercu Bieszczad

Basen i SPA

Serdecznie zapraszamy Państwa poszukujących wyjątkowego miejsca, by doznać przyjemności wynikającej z odnowy biologicznej, chcących odprężyć i orzeźwić nie tylko ciało ale i duszę, a dzień powszedni pozostawić na zewnątrz, za zamkniętymi drzwiami do naszego SPA & Wellness, w którym z pewnością odnajdziecie spokój i wyciszenie.

Oferujemy: błogie masaże, zabiegi pielęgnacyjne na twarz czy relaksacyjne na ciało na bazie markowych kosmetyków, dzięki którym Twój umysł i ciało wypoczną jak nigdy dotąd.