Kosmetyka Estetyczna Ciała

SPA & Wellness

Kosmetyka estetyczna ciała

Kosmetyka estetyczna ciała to właściwie jedna z głównych gałęzi działalności hotelu Skalny SPA.

Na naszą ofertę składają się liczne zabiegi specjalistyczne takie jak radiofrekwencja, ultradźwięki, lipoliza i inne.

Zabiegi
 1. LIPOLIZA LASEROWA

  Zabieg lipolizy laserowej wykonywane nowoczesnym urządzeniemLumislim to jedna z propozycji naszego gabinetu dla osób , które chcą pokonać cellulit. Jest to bezpieczny i bezbolesny zabieg, który pozwala na usuwanie nadmiaru tkanki tłuszczowej za pomocą wiązki lasera emitowanej przez 4 elektrody umieszczone na wybranym fragmencie ciała. Dodatkowo zabieg ujędrnia skórę, a to wszystko w ciągu zaledwie 25 minutowego zabiegu.

  Czas trwania zabiegu: 25 min. Cena zabiegu: 100 zł
 2. RADIOFREKWENCJA FALAMI RADIOWYMI – URZĄDZENIE VINU SHAPE

  To nowoczesne urządzenie pozwala na wykonanie unikalnego zabiegu którymodeluje sylwetkę,skutecznie redukuje cellulit i wspaniale ujędrnia skórę ciała. Ta nowoczesna, bezinwazyjna metoda opiera się na połączeniu czterech efektywnych i sprawdzonych technologii: Multi-polaru RF (wytwarza odczuwalne ciepło), Vacum (redukuje zastoje limfatyczne oraz światła LED czerwonego- ujędrniającego skórę). (Obszar zabiegowy: brzuch, uda pośladki)

  Czas trwania zabiegu: 55 min. Cena zabiegu: 250 zł
 3. ULTRADŹWIĘKI – URZĄDZENIE VINU SHAPE

  Metoda bezinwazyjna, emitująca ze specjalnej głowicy ultradźwięki o określone mocy, które bombardują tkankę tłuszczową. Efekty kawitacji są już widoczne po pierwszym zabiegu, poprawia się elastyczność i jędrność skóry, a dzięki poprawie metabolizmu zmniejszają się oznaki cellulitu. (Obszar zabiegowy : brzuch, uda pośladki)

  Czas trwania zabiegu: 25 min. Cena zabiegu: 120 zł
 4. POŁĄCZENIE DWÓCH TECHNOLOGII ; FAL RADIOWYCH i ULTRADŹWIĘKÓW

  Synergistyczne połączenie tych dwóch technologii daje najlepsze efekty w modelowaniu sylwetki czy redukcji cellulitu. Jest to zabieg bardzo skuteczny, rezultaty są widoczne już po pierwszym zabiegu, ale największe rezultaty są widoczne dopiero po upływie 4-6 tygodni – tyle trwa odbudowa włókien kolagenowych. Różnorodność zastosowania wymiennych głowic spełnia oczekiwania wszystkich klientów w zwalczaniu problemów skóry w każdym wieku. (Obszar zabiegowy :brzuch, uda,pośladki lub inny wybrany przez klienta)

  Czas trwania zabiegu: 80 min. Cena zabiegu 300 zł
Kosmetyka estetyczna
w sercu Bieszczad

Basen i SPA

Serdecznie zapraszamy Państwa poszukujących wyjątkowego miejsca, by doznać przyjemności wynikającej z odnowy biologicznej, chcących odprężyć i orzeźwić nie tylko ciało ale i duszę, a dzień powszedni pozostawić na zewnątrz, za zamkniętymi drzwiami do naszego SPA & Wellness, w którym z pewnością odnajdziecie spokój i wyciszenie.

Oferujemy: błogie masaże, zabiegi pielęgnacyjne na twarz czy relaksacyjne na ciało na bazie markowych kosmetyków, dzięki którym Twój umysł i ciało wypoczną jak nigdy dotąd.