SPA & Wellness

Masaże

Poznaj ofertę masaży w naszej strefie SPA & Wellness. 

Masaże klasyczne
 1. MASAŻ KLASYCZNY Z OLEJKAMI

  Masaż klasyczny oddziałuje na organizm wykorzystując bodźce mechaniczne w postaci ucisku na tkanki , pobudzając i rozluźniając  mięśnie i aparat więzadłowy. Zastosowanie olejków aromatycznych łączy leczniczą moc dotyku z aromatem i właściwościami olejków. Klient sam decyduje o nucie zapachowej.

  Czas trwania zabiegu: 25min-plecy/ 50min-całe ciało Cena zabiegu 70/130 zł
 2. MASAŻ LECZNICZY GRZBIETU (plecy +kark)

  Jeśli odczuwasz przewlekłe bóle i mrowienie w plecach, drętwienie kończyn i masz problem ze snem – masaż i mobilizacja kręgosłupa pomogą w łagodzeniu i usuwaniu tych dolegliwości . Zastosowanie odpowiednich chwytów uwalnia od napięć mięśni przykręgosłupowych, zwiększa przestrzenie międzykręgowe zmniejszając uczucie bólu napięciowego, znacznie też zwiększając ograniczony zakres ruchów.

  Czas trwania zabiegu: 50 min. Cena zabiegu 130 zł
Masaże relaksacyjne
 1. MASAŻ RELAKSACYJNY Z OLEJKAMI

  Harmonijny masaż relaksacyjny prowadzi do głębokiego odprężenia pobudzając siły witalne i wspomagając ich harmonijny przepływ w całym ciele. Olejki działają rozgrzewająco i drenująco rozluźniając napięte mięśnie i niwelując zmęczenie. Użycie ziołowych i kwiatowych esencji oddziałujących na jak największą powierzchnię ciała wspomaga uwalnianie napięć emocjonalnych i  mięśniowych. Klient sam wybiera aromat olejku.

  Czas trwania zabiegu: 50 min. Cena zabiegu 130 zł
 2. MASAŻ GORĄCĄ CZEKOLADĄ

  Prawdziwa naturalna czekolada w połączeniu z olejkiem wyzwala produkcję endorfin – hormonów szczęścia. Ziarna kakaowca zawierające flawonidy neutralizują wolne rodniki, doskonale pielęgnują i wzmacniają skórę opóźniając procesy jej starzenia. Pachnący słodyczą gorącej czekolady masaż w jednej chwili wprawia w doskonały nastrój i nastawia pozytywnie oddziałując zarówno na ducha jak i ciało.

  Czas trwania zabiegu: 50 min. Cena zabiegu 140 zł
 3. MASAŻ CIEPŁYM MIODEM

  Niezwykły, rozluźniający masaż połączony z polewaniem ciała ciepłym miodem z olejkiem.

  Ta forma masażu o działaniu rozgrzewającym, pobudzającym i stymulującym polega na wykonywaniu posuwistych i odrywających ruchów połączonych z ugniataniem i oklepywaniem.

  (Zabieg niewskazany dla owłosionych mężczyzn) Głęboko nawilża i odżywia skórę, zmniejsza napięcie mięśni i poprawia ukrwienie.

  Czas trwania zabiegu: 25 min. - plecy/50 min. całość. Cena zabiegu 75/140 zł
 4. MASAŻ GORĄCYMI KAMIENIAMI

  Ten niezwykle przyjemny i głęboko relaksujący zabieg uwalnia od stresu, regeneruje ciało i siły witalne. Ogrzane bazaltowe kamienie punktowo podnoszą temperaturę ciała poprawiając krążenie i łagodząc bóle i napięcia mięśniowe. Połączenie gorących kamieni i ciepłego olejku pomaga w rozluźnieniu całego ciała.

  Czas trwania zabiegu: 25 min. - plecy/50 min. całość. Cena zabiegu 90/170 zł
 5. MASAŻ GORĄCYMI STEMPLAMI

  Masaż stemplami podgrzewanymi parą działa odprężająco, mieszanka ziół i olejków balansuje i i wspomaga krążenie krwi, a jednocześnie działa stymulująco i poprawia samopoczucie działając jak afrodyzjak. Masaż ciepłymi stemplami słynie też ze swoich właściwości rozluźniających i przeciwbólowych. Stemple na ciało zawierają składniki aktywne m.in. sól, pszenica, zioła, wytłoczyny winne – klient decyduje o rodzaju stempla do zabiegu.

  Czas trwania zabiegu: 50 min. Cena zabiegu 180 zł
 6. MASAŻ ŚWIECĄ

  Masaż świecą aromatyczną to zabieg łączący w sobie zalety masażu relaksacyjnego, aromaterapii i leczenia ciepłem. Ciepło świecy rozgrzewa tkanki, rozluźnia napięcie mięśniowe i działa przeciwbólowo. Olejek ze świecy pielęgnuje skórę i pomaga odbudować jej naturalną barierę ochronną. Masaż pobudza krążenie, poprawia napięcie skóry i wspomaga walkę z cellulitem.

  Czas trwania zabiegu: 50 min. Cena zabiegu 140 zł
Masaże antycellulitowe
 1. MASAŻ BAŃKĄ CHIŃSKĄ

  Jest to intensywny masaż wykorzystujący metodę próżniowego zasysania skóry i znajdujących się pod nią tkanek. Doskonale poprawia ukrwienie zmniejszając cellulit i rozstępy, pomaga wymodelować sylwetkę, ujędrnić i wygładzić skórę a także zmniejszyć napięcia i bóle mięśniowe.

  Czas trwania zabiegu: 25/50 min. Cena zabiegu 70/130 zł
 2. MANUALNY DRENAŻ LIMFATYCZNY

  Zabieg usprawniający krążenie krwi i limfy zmniejsza obrzęki zapalne, chłonne i zastoinowe, pomaga w zwalczaniu cellulitu. Udrażniając węzły chłonne i stosując odpowiednie chwyty ułatwiamy transport substancji odżywczych do komórek, pobudzamy metabolizm tkanki tłuszczowej. Wyrównuje zgrubienia i nierówności związane z nieprawidłowym miejscowym nagromadzeniem komórek tłuszczowych.

  Czas trwania zabiegu: 50/80 min. Cena zabiegu 90/160 zł
MASAŻE W STREFIE SPA & WELLNESS
w sercu Bieszczad

Basen i SPA

Serdecznie zapraszamy Państwa poszukujących wyjątkowego miejsca, by doznać przyjemności wynikającej z odnowy biologicznej, chcących odprężyć i orzeźwić nie tylko ciało ale i duszę, a dzień powszedni pozostawić na zewnątrz, za zamkniętymi drzwiami do naszego SPA & Wellness, w którym z pewnością odnajdziecie spokój i wyciszenie.

Oferujemy: błogie masaże, zabiegi pielęgnacyjne na twarz czy relaksacyjne na ciało na bazie markowych kosmetyków, dzięki którym Twój umysł i ciało wypoczną jak nigdy dotąd.