Spa & Wellness

Peelingi ciała

Zobacz jakie peelingi oferuje strefa SPA & Wellness Hotelu Skalny SPA.

Rodzaje peelingów
  1. Peeling solny

    Czas trwania zabiegu 20 min. Cena zabiegu 70 zł

    Peeling solny z natłuszczającym olejkiem dogłębnie usuwa martwy naskórek jednocześnie poprawiając krążenie i dotleniając skórę. Sól morska działa przeciwzapalnie, odkażająco, nasyca skórę mikroelementami pozostawiając ją gładką, delikatną i przyjemnie pachnącą. Klient decyduje o nucie zapachowej peelingu.

  2. Peeling cukrowy

    Czas trwania zabiegu 20 min. Cena zabiegu 70 zł

    Zawiera cukier trzcinowy, olejek i drobinki pestek owocowych , głęboko oczyszcza, wygładza i delikatnie natłuszcza przywracając zdrowy koloryt naszej skórze. Polecany do skóry przesuszonej, o obniżonej elastyczności i wymagającej szczególnej pielęgnacji. Klient decyduje o nucie zapachowej peelingu.

PEELINGI CIAŁA
w sercu Bieszczad

Basen i SPA

Serdecznie zapraszamy Państwa poszukujących wyjątkowego miejsca, by doznać przyjemności wynikającej z odnowy biologicznej, chcących odprężyć i orzeźwić nie tylko ciało ale i duszę, a dzień powszedni pozostawić na zewnątrz, za zamkniętymi drzwiami do naszego SPA & Wellness, w którym z pewnością odnajdziecie spokój i wyciszenie.

Oferujemy: błogie masaże, zabiegi pielęgnacyjne na twarz czy relaksacyjne na ciało na bazie markowych kosmetyków, dzięki którym Twój umysł i ciało wypoczną jak nigdy dotąd.