Wesele w Bieszczadach

wesele w bieszczadach - hotel skalny spa
wesele w bieszczadach - hotel skalny spa
WESELE W BIESZCZADACH

Zorganizuj Wesele w Bieszczadach

Wesele w Bieszczadach, ze względu na przepiękne widoki i czyste, nieskażone miejskimi spalinami powietrze, jest marzeniem niejednej młodej pary.

W naszej restauracji możemy zorganizować uroczysty bal na ponad 180 osób, czyli tak naprawdę w naszej sali zmieści się niemal każde przyjecie weselne.

Co więcej, funkcjonalne rozwiązania umożliwiają wydzielenie dwóch sal, z dwoma barami, w których można zorganizować również kameralne przyjęcie.

Z przyjemnością przedstawiamy bogatą ofertę wstępną, którą możemy dostosować do indywidualnych oczekiwań, życzeń, a także budżetu.

W RAMACH PRZYJĘCIA WESELNEGO ORGANIZUJEMY:
  • tradycyjne powitanie Młodej Pary chlebem i solą
  • toast dla Gości weselnych
  • bogate menu weselne
  • menu dla dzieci w niższych cenach ustalane indywidualnie
  • napoje bezalkoholowe
  • apartament dla Młodej Pary
  • pokoje dla Gości w promocyjnych cenach, oczywiście z bezpłatnym parkingiem
  • mapka sali, dzięki której planowanie będzie jeszcze łatwiejsze

Zaufaj naszemu zespołowi – zaoszczędzisz swój czas i pieniądze a impreza w Bieszczadach dobrze wpłynie na wydajność pracowników oraz atmosferę pracy.

Dołożymy wszelkich starań aby Państwa Wesele w Bieszczadach było niepowtarzalne i, krótko mówiąc, pozostawało w Waszej pamięci na długie, długie lata.

Ślub w Cerkwii w Łopience

Pomożemy Państwu w organizacji ślubu w zabytkowej cerkwii w Łopience, która bez wątpienia zrobi ogromne wrażenie na wszyskich gościach. Ukryta pośród lasów kamienna, osiemnastowieczna cerkiew to niesamowite miejsce do zorganizowania tej ceremonii, dzięki któremu na zawsze zapadnie w pamięć Młodej Pary oraz wszystkich uczestników przyjęcia.

Z cerkwii do Polańczyka przejechać zaś możemy końmi lub samochodami terenowymi.

Menu weselne

Zapoznaj się z menu weselnym. Poznaj kulinarne propozycje naszego szefa kuchni. Skontaktuj się z nami w celu omówienia szczegółów oraz wyceny przyjęcia weselnego

Wesele w Bieszczadach
wesele w bieszczadach - hotel skalny spa
wesele w bieszczadach - hotel skalny spa