NIEZAPOMNIANY CZAS NAD SOLINĄ DLA NAJMŁODSZYCH

Hotel w Bieszczadach dla rodzin z dziećmi

Wygoda dla najmłodszych

W naszym Kompleksie wypoczynkowym nie zabraknie wyposażenia przystosowanego dla wygody naszych najmłodszych gości, jak i ciekawych propozycji. Hotel Skalny SPA to niezliczone atrakcje dla dzieci w Bieszczadach.

Zależy nam, by wspólny rodzinny czas spędzony w Hotelu nad brzegiem jeziora stał się dla Państwa niezwykle komfortowy i pozostał w pamięci na długo. Dzieciom do lat 3 gwarantujemy bezpłatny pobyt.

Sala zabaw ,, Przystań Malucha”

Aby Państwa pociechy bawiły się dobrze, zapraszamy do Sali Zabaw, w której nie sposób się nudzić.

W Sali Zabaw dzieci mogą poszaleć w basenie z kulkami przygotowanym dla najmłodszych ćwiczyć wspinaczkę na specjalnie przygotowanej ścianie
rozwijać wyobraźnię czytając książeczki dla dzieci.

Dodatkowym atutem są przygotowane gry planszowe czy zabawki sensoryczne. W Sali Zabaw znajdują się także małe stoliczki przygotowane z myślą o zajęciach plastycznych. Podczas weekendów oraz pakietów rodzinnych zapewniamy zajęcia z animatorem dla dzieci, który umili czas prowadząc kreatywne zajęcia.

Hotelowy Plac Zabaw – aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu

Wiosna i lato sprzyjają także spędzaniu czasu na świeżym powietrzu, dlatego zapraszamy naszych milusińskich na bezpieczny plac zabaw na terytorium naszego Hotelu. Wspaniała zabawa na świeżym powietrzu, kreatywne zabawy i szaleństwo dla najmłodszych pod okiem rodziców, których zapraszamy na pyszną kawą na położonym tuż obok tarasie Restauracji pod Żaglami. 

APLIKACJA „KRAINA WILKA”

Szukasz pomysłu na nietuzinkowe zwiedzanie okolic Jeziora Solińskiego wraz z  najmłodszymi? Weź telefon w rękę, ściągnij aplikację Kraina Wilka i wyrusz w przygodę razem z naszymi bohaterami Sanem i Solinką. Pomóż im pokonać Biesa i Czady, by przywrócić spokój i dobro w dolinie. Rozgrywaj zagadki i zdobywaj kolejne sprawności. Przeżyj przygodę i odkryj skarb Krainy. Czy uda Ci się go odnaleźć? Wszystko to dzięki technologii AR, czyli rozszerzonej rzeczywistości.

STREFA BASENÓW – BEZPIECZNY WYPOCZYNEK DLA NAJMŁODSZYCH

W naszej strefie basenów znajdują się zaprojektowane specjalnie dla dzieci bezpieczne baseny z kolorowymi zabawkami, dzięki którym zabawa w wodzie będzie dla dzieci wielką frajdą.

Zarówno brodzik w strefie basenów Hotelu Skalny  jak i brodzik na EkoMarinie to najbezpieczniejsze miejsca w strefie SPA. Przygotowaliśmy je specjalnie z myślą o najmłodszych pociechach i wierzymy, że nawet najkrótsza wizyta będzie świetną i niezapomnianą atrakcją dla dzieci.

Menu dla dzieci

W Restauracji oferujemy udogodnienia dla najmłodszych w postaci krzesełek specjalnie opracowane menu dziecięce sprosta oczekiwaniom dzieci.

Jeżeli Państwa dzieci wymagają specjalnej diety, prosimy podczas rezerwacji o poinformowanie nas wówczas nasz zespół opracuje odpowiednie menu dostosowanie do Państwa potrzeb.

Atrakcje dla dzieci w Bieszczadach

Okolica Hotelu jest idealna by spędzać aktywnie czas na świeżym powietrzu. Mnóstwo terenów nadających się do pieszych oraz rowerowych wycieczek pozwalają na zwiedzenie przepięknej okolicy Polańczyka.

Zapraszamy na rowerowe wycieczki naszym gościom udostępniamy rowery dla dorosłych i dla dzieci. W ofercie również akcesoriami, jak kaski, rowerowe światła czy specjalne dziecięce foteliki. A zimą czekają na Was również lodowisko wraz z wypożyczalnią łyżew oraz wypożyczalnia nart zjazdowych i biegowych dla najmłodszych. 

W Recepcji otrzymacie Państwo także mapkę z zaznaczeniem okolicznych atrakcji oraz tras rowerowo – pieszych.

SKALNY SPA ***

Hotel w Bieszczadach

Odtwórz wideo

Hotel Skalny Spa Bieszczady położony jest na skale pośród malowniczych Bieszczad, nad pięknym Jeziorem Solińskim.

PAKIETY POBYTOWE

Zapoznaj się ze specjalnie przygotowanymi pakietami pełnymi atrakcji w atrakcyjnych cenach. 

GASTRONOMIA

Zasmakuj niepowtarzalnych potraw dostępnych w naszych 3 różnych obiektach. 

WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU

Sprawdź naszą bogatą ofertę wypożyczenia sprzętu pływającego a w zimie narciarskiego

ATRAKCJE

Zobacz specjalnie przygotowaną i zaplanowaną przez nas ofertę atrakcji dla każdego.