Dla dzieci

hotel skalny spa bieszczady zabawy dla dzieci
hotel skalny spa bieszczady zabawy dla dzieci
hotel skalny spa bieszczady
ATRAKCJE DLA DZIECI

RODZINNY WYPOCZYNEK Z DZIEĆMI

W naszym Hotelu nie zabraknie wyposażenia przystosowanego dla wygody naszych najmłodszych gości, jak i ciekawych propozycji. Hotel Skalny SPA to niezliczone atrakcje dla dzieci w Bieszczadach. Zależy nam, by wspólny rodzinny czas spędzony w Hotelu nad brzegiem jeziora stał się dla Państwa niezwykle komfortowy i pozostał w pamięci na długo.

WYGODA DLA NAJMŁODSZYCH

Dzieciom do lat 3 gwarantujemy bezpłatny pobyt.

GRY I ZABAWY CZAS WOLNY – SALA ZABAW „PRZYSTAŃ MALUCHA”

Aby Państwa pociechy bawiły się dobrze, zapraszamy do Sali Zabaw, w której nie sposób się nudzić.

W Sali Zabaw dzieci mogą

  • poszaleć w basenie z kulkami przygotowanym dla najmłodszych
  • ćwiczyć wspinaczkę na specjalnie przygotowanej ścianie
  • rozwijać wyobraźnię czytając książeczki dla dzieciDodatkowym atutem są przygotowane gry planszowe czy zabawki sensoryczne. W Sali Zabaw znajdują się także małe stoliczki przygotowane z myślą o zajęciach plastycznych. Podczas weekendów oraz pakietów rodzinnych zapewniamy zajęcia z animatorem dla dzieci, który umili czas prowadząc kreatywne zajęcia.

PLAC ZABAW – CZAS WOLNY NA ŚWIEŻYM POWIETRZU

Wiosna i lato sprzyjają także spędzaniu czasu na świeżym powietrzu, wówczas zapraszamy naszych milusińskich na prywatną plażę gdzię znajduje się biały piasek oraz wyznaczony i bezpieczny obszar do kąpieli wodnych. Rozgrzewamy także sportowego ducha naszych młodych gości, proponując grę w badmintona.

UDOGODNIENIA DLA DZIECI – MENU DLA DZIECI

W hotelowej Restauracji oferujemy udogodnienia dla najmłodszych w postaci krzesełek specjalnie opracowane menu dziecięce sprosta oczekiwaniom dzieci. Jeżeli Państwa dzieci wymagają specjalnej diety, prosimy podczas rezerwacji o poinformowanie nas wówczas nasz zespół opracuje odpowiednie menu dostosowanie do Państwa potrzeb.

STREFA SPA – WIELKA FRAJDA

W naszej strefie Spa znajduje się płytki basen z kolorowymi zabawkami, dzięki którym zabawa w wodzie będzie dla dzieci wielką frajdą.

ATRAKCJE DLA DZIECI W BIESZCZADACH

Okolica hotelu jest idealna by spędzać aktywnie czas na świeżym powietrzu. Mnóstwo terenów nadających się do pieszych oraz rowerowych wycieczek pozwalają na zwiedzenie przepięknej okolicy Polańczyka. Zapraszamy na rowerowe wycieczki naszym gościom udostępniamy rowery dla dorosłych i dla dzieci. W ofercie również akcesoriami, jak kaski, rowerowe światła czy specjalne dziecięce foteliki.

W Recepcji otrzymacie Państwo także mapkę z zaznaczeniem okolicznych atrakcji oraz tras rowerowo – pieszych.