Poznaj ofertę masaży w naszej strefie SPA & Wellness.

Masaże

Masaż klasyczny oddziałuje na organizm wykorzystując bodźce mechaniczne w postaci ucisku na tkanki , pobudzając i rozluźniając  mięśnie i aparat więzadłowy. Zastosowanie olejków aromatycznych łączy leczniczą moc dotyku z aromatem i właściwościami olejków. Klient sam decyduje o nucie zapachowej.

Czas trwania zabiegu: 25min-plecy/ 50min Całe ciało
Cena zabiegu 75/150 zł

Jeśli odczuwasz przewlekłe bóle i mrowienie w plecach, drętwienie kończyn i masz problem ze snem – masaż i mobilizacja kręgosłupa pomogą w łagodzeniu i usuwaniu tych dolegliwości . Zastosowanie odpowiednich chwytów uwalnia od napięć mięśni przykręgosłupowych, zwiększa przestrzenie międzykręgowe zmniejszając uczucie bólu napięciowego, znacznie też zwiększając ograniczony zakres ruchów.

Czas trwania zabiegu: 50 min.
Cena zabiegu 160 zł

Harmonijny masaż relaksacyjny prowadzi do głębokiego odprężenia pobudzając siły witalne i wspomagając ich harmonijny przepływ w całym ciele. Olejki działają rozgrzewająco i drenująco rozluźniając napięte mięśnie i niwelując zmęczenie. Użycie ziołowych i kwiatowych esencji oddziałujących na jak największą powierzchnię ciała wspomaga uwalnianie napięć emocjonalnych i  mięśniowych. Klient sam wybiera aromat olejku.

Czas trwania zabiegu: 50 min.
Cena zabiegu 150 zł

Prawdziwa naturalna czekolada w połączeniu z olejkiem wyzwala produkcję endorfin – hormonów szczęścia. Ziarna kakaowca zawierające flawonidy neutralizują wolne rodniki, doskonale pielęgnują i wzmacniają skórę opóźniając procesy jej starzenia. Pachnący słodyczą gorącej czekolady masaż w jednej chwili wprawia w doskonały nastrój i nastawia pozytywnie oddziałując zarówno na ducha jak i ciało.

Czas trwania zabiegu: 50 min.
Cena zabiegu 160 zł

Niezwykle stymulujący masaż połączony z polewaniem ciała ciepłym miodem z olejkiem.

Ta dosyć agresywna  forma masażu z ruchami odrywającymi wspomaga oczyszczanie skóry, wygładza i poprawia jej elastyczność, usuwa toksyny przez pory w skórze, przyspiesza krążenie krwi oraz świetnie rozgrzewa.

(Zabieg niewskazany dla owłosionych mężczyzn )

Czas trwania zabiegu: 25 min. – plecy/50 min. całość.
Cena zabiegu 75/160 zł

Ten niezwykle przyjemny i głęboko relaksujący zabieg uwalnia od stresu, regeneruje ciało i siły witalne. Ogrzane bazaltowe kamienie punktowo podnoszą temperaturę ciała poprawiając krążenie i łagodząc bóle i napięcia mięśniowe. Połączenie gorących kamieni i ciepłego olejku pomaga w rozluźnieniu całego ciała.

Czas trwania zabiegu: 25 min. – plecy/50 min. całość.
Cena zabiegu 90/180 zł

Masaż świecą aromatyczną to zabieg łączący w sobie zalety masażu relaksacyjnego, aromaterapii i leczenia ciepłem. Ciepło świecy rozgrzewa tkanki, rozluźnia napięcie mięśniowe i działa przeciwbólowo. Olejek ze świecy pielęgnuje skórę i pomaga odbudować jej naturalną barierę ochronną. Masaż pobudza krążenie, poprawia napięcie skóry i wspomaga walkę z cellulitem.

Czas trwania zabiegu: 50 min.
Cena zabiegu 160 zł

Jest to intensywny masaż wykorzystujący metodę próżniowego zasysania skóry i znajdujących się pod nią tkanek. Doskonale poprawia ukrwienie zmniejszając cellulit i rozstępy, pomaga wymodelować sylwetkę, ujędrnić i wygładzić skórę a także zmniejszyć napięcia i bóle mięśniowe.

Czas trwania zabiegu: 25/50 min.
Cena zabiegu 75/150 zł

Zabieg usprawniający krążenie krwi i limfy zmniejsza obrzęki zapalne, chłonne i zastoinowe, pomaga w zwalczaniu cellulitu. Udrażniając węzły chłonne i stosując odpowiednie chwyty ułatwiamy transport substancji odżywczych do komórek, pobudzamy metabolizm tkanki tłuszczowej. Wyrównuje zgrubienia i nierówności związane z nieprawidłowym miejscowym nagromadzeniem komórek tłuszczowych.

Czas trwania zabiegu: 50/80 min.
Cena zabiegu 150/190 zł

WHISKY&TOBACO – masaż pobudzający przywracający witalność skórze, a dzięki odżywczemu działaniu olejku macadamia ciało zyskuje jędrność i piękny zmysłowy zapach.

GRZANE WINO – masaż pobudzający dedykowany osobom lubiącym zapach grzanego czerwonego wina, skórki pomarańczowe, goździków i cynamonu, zapewniający dobre samopoczucie i odprężenie.

 

Czas trwania zabiegu: 50 min.
Cena zabiegu 160 zł