Poznaj ofertę masaży w naszej strefie SPA & Wellness.

Masaże

Masaż klasyczny oddziałuje na organizm wykorzystując bodźce mechaniczne w postaci ucisku na tkanki , pobudzając i rozluźniając  mięśnie i aparat więzadłowy. Zastosowanie olejków aromatycznych łączy leczniczą moc dotyku z aromatem i właściwościami olejków. Klient sam decyduje o nucie zapachowej.

Czas trwania zabiegu: 25min-plecy/ 50min Całość
Cena zabiegu 70/130 zł

Jeśli odczuwasz przewlekłe bóle i mrowienie w plecach, drętwienie kończyn i masz problem ze snem – masaż i mobilizacja kręgosłupa pomogą w łagodzeniu i usuwaniu tych dolegliwości . Zastosowanie odpowiednich chwytów uwalnia od napięć mięśni przykręgosłupowych, zwiększa przestrzenie międzykręgowe zmniejszając uczucie bólu napięciowego, znacznie też zwiększając ograniczony zakres ruchów.

Czas trwania zabiegu: 50 min.
Cena zabiegu 130 zł

Harmonijny masaż relaksacyjny prowadzi do głębokiego odprężenia pobudzając siły witalne i wspomagając ich harmonijny przepływ w całym ciele. Olejki działają rozgrzewająco i drenująco rozluźniając napięte mięśnie i niwelując zmęczenie. Użycie ziołowych i kwiatowych esencji oddziałujących na jak największą powierzchnię ciała wspomaga uwalnianie napięć emocjonalnych i  mięśniowych. Klient sam wybiera aromat olejku.

Czas trwania zabiegu: 50 min.
Cena zabiegu 130 zł

Prawdziwa naturalna czekolada w połączeniu z olejkiem wyzwala produkcję endorfin – hormonów szczęścia. Ziarna kakaowca zawierające flawonidy neutralizują wolne rodniki, doskonale pielęgnują i wzmacniają skórę opóźniając procesy jej starzenia. Pachnący słodyczą gorącej czekolady masaż w jednej chwili wprawia w doskonały nastrój i nastawia pozytywnie oddziałując zarówno na ducha jak i ciało.

Czas trwania zabiegu: 50 min.
Cena zabiegu 140 zł

Niezwykły, rozluźniający masaż połączony z polewaniem ciała ciepłym miodem z olejkiem.

Ta forma masażu o działaniu rozgrzewającym, pobudzającym i stymulującym polega na wykonywaniu posuwistych i odrywających ruchów połączonych z ugniataniem i oklepywaniem.

(Zabieg niewskazany dla owłosionych mężczyzn) Głęboko nawilża i odżywia skórę, zmniejsza napięcie mięśni i poprawia ukrwienie.

Czas trwania zabiegu: 25 min. – plecy/50 min. całość.
Cena zabiegu 75/140 zł

Ten niezwykle przyjemny i głęboko relaksujący zabieg uwalnia od stresu, regeneruje ciało i siły witalne. Ogrzane bazaltowe kamienie punktowo podnoszą temperaturę ciała poprawiając krążenie i łagodząc bóle i napięcia mięśniowe. Połączenie gorących kamieni i ciepłego olejku pomaga w rozluźnieniu całego ciała.

Czas trwania zabiegu: 25 min. – plecy/50 min. całość.
Cena zabiegu 90/170 zł

Masaż stemplami podgrzewanymi parą działa odprężająco, mieszanka ziół i olejków balansuje i i wspomaga krążenie krwi, a jednocześnie działa stymulująco i poprawia samopoczucie działając jak afrodyzjak. Masaż ciepłymi stemplami słynie też ze swoich właściwości rozluźniających i przeciwbólowych. Stemple na ciało zawierają składniki aktywne m.in. sól, pszenica, zioła, wytłoczyny winne – klient decyduje o rodzaju stempla do zabiegu.

Czas trwania zabiegu: 50 min.
Cena zabiegu 180 zł

Masaż świecą aromatyczną to zabieg łączący w sobie zalety masażu relaksacyjnego, aromaterapii i leczenia ciepłem. Ciepło świecy rozgrzewa tkanki, rozluźnia napięcie mięśniowe i działa przeciwbólowo. Olejek ze świecy pielęgnuje skórę i pomaga odbudować jej naturalną barierę ochronną. Masaż pobudza krążenie, poprawia napięcie skóry i wspomaga walkę z cellulitem.

Czas trwania zabiegu: 50 min.
Cena zabiegu 140 zł

Jest to intensywny masaż wykorzystujący metodę próżniowego zasysania skóry i znajdujących się pod nią tkanek. Doskonale poprawia ukrwienie zmniejszając cellulit i rozstępy, pomaga wymodelować sylwetkę, ujędrnić i wygładzić skórę a także zmniejszyć napięcia i bóle mięśniowe.

Czas trwania zabiegu: 25/50 min.
Cena zabiegu 70/130 zł

Zabieg usprawniający krążenie krwi i limfy zmniejsza obrzęki zapalne, chłonne i zastoinowe, pomaga w zwalczaniu cellulitu. Udrażniając węzły chłonne i stosując odpowiednie chwyty ułatwiamy transport substancji odżywczych do komórek, pobudzamy metabolizm tkanki tłuszczowej. Wyrównuje zgrubienia i nierówności związane z nieprawidłowym miejscowym nagromadzeniem komórek tłuszczowych.

Czas trwania zabiegu: 50/80 min.
Cena zabiegu 90/160 zł