Kosmetyka estetyczna ciała

Zabieg lipolizy laserowej wykonywane nowoczesnym urządzeniem Lumislim to jedna z propozycji naszego gabinetu dla osób , które chcą pokonać cellulit. Jest to bezpieczny i bezbolesny zabieg, który pozwala na usuwanie nadmiaru tkanki tłuszczowej za pomocą wiązki lasera emitowanej przez 4 elektrody umieszczone na wybranym fragmencie ciała. Dodatkowo zabieg ujędrnia skórę, a to wszystko w ciągu zaledwie 25 minutowego zabiegu.

Czas trwania zabiegu: 25 min.
Cena zabiegu: 100 zł

Jest to nowoczesny maszynowy zabieg który modeluje sylwetkę, skutecznie redukuje cellulit i wspaniale ujędrnia skórę ciała. Ta bezinwazyjna metoda opiera się na połączeniu czterech efektywnych i sprawdzonych technologii: Multi-polaru RF (wytwarza odczuwalne ciepło), Vacum  (redukuje zastoje limfatyczne), światła LED czerwonego- ujędrniającego skórę) oraz super pulsu – drgań. (Obszar zabiegowy: brzuch, uda pośladki)

Czas trwania zabiegu: 55 min.
Cena zabiegu: 250 zł

Metoda bezinwazyjna, emitująca ze specjalnej głowicy ultradźwięki o określone mocy, które bombardują tkankę tłuszczową. Efekty kawitacji są już widoczne po pierwszym zabiegu, poprawia się elastyczność i jędrność skóry, a dzięki poprawie metabolizmu zmniejszają się oznaki cellulitu. (Obszar zabiegowy : brzuch, uda pośladki)

Czas trwania zabiegu: 25 min.
Cena zabiegu: 150 zł

Synergistyczne połączenie tych dwóch technologii daje najlepsze efekty w modelowaniu sylwetki czy redukcji cellulitu. Jest to zabieg bardzo skuteczny, rezultaty są widoczne już po pierwszym zabiegu, ale największe rezultaty są widoczne dopiero po upływie 4-6 tygodni – tyle trwa odbudowa włókien kolagenowych. Różnorodność zastosowania wymiennych głowic spełnia oczekiwania wszystkich klientów w zwalczaniu problemów skóry w każdym wieku. (Obszar zabiegowy :brzuch, uda, pośladki lub inny wybrany przez klienta)

Czas trwania zabiegu: 80 min.
Cena zabiegu 350 zł