Pub w Bieszczadach

Wystrój PUB-u nawiązuje do starych kopalni ropy naftowej, które faktycznie do dzisiaj funkcjonują w Bieszczadach. W wyjątkowej atmosferze starej kopalni Goście mogą liczyć na chwile relaksu przy zimnym piwie i kręglach na koniec dnia 🙂

W naszym Pubie skosztujesz między innymi piw z lokalnych bieszczadzkich browarów, a fani mocniejszych alkoholi zdegustują przeróżne rodzaje whisky z całego Świata. Dla fanów bowlingu, popularnie zwanych kręglami, oferujemy dostęp do naszej kręgielni. Świetny sprzęt, dobre oświetlenie, muzyka, ciepłe przekąski i zimne piwo – brzmi jak idealny wieczór, prawda?

Jeśli jesteśmy już przy ciepłych przekąskach, nie sposób nie wspomnieć o naszej pysznej pizzy z tradycyjnego, opalanego drewnem pieca. Dowiedz się więcej o naszej pizzy.

W Pubie „Czarne Złoto” regularnie organizujemy koncerty lokalnych zespołów, imprezy okolicznościowe i wiele innych atrakcji. Jeśli szukasz miejsca w którym możesz zorganizować własne przyjęcie dla rodziny i przyjaciół – skontaktuj się z nami. 

Kręgle w Bieszczadach

Kręgielnia w Bieszczadach w PUBIE Czarne Złoto przy Hotelu Skalny SPA jest jedną z najnowocześniejszych kręgielni w Polsce. W pełni automatyczna, wyposażona w urządzenia firmy Brunswick, będącej synonimem najwyższej jakości dostępnej w przemyśle bowlingowym. Zapraszamy zarówno adeptów bowlingu chcących spróbować gry w kręgle, jak również doświadczonych i wymagających graczy. Mamy pewność, że jakość kręgielni i wystrój oraz atmosfera Pubu przypadną do gustu wszystkim gościom. 

Elegancki bar oferuje graczom smaczne ciepłe i zimne przekąski, a także rozmaite napoje. Serwujemy piwo, whisky i inne alkohole, a w tradycyjnym piecu wypiekamy najlepszą pizzę w Polańczyku. Fachowa i miła obsługa, zagrzewająca do gry muzyka oraz niebanalne oświetlenie Cosmic Bowling z inteligentnym reflektorem, nadają lokalowi niepowtarzalny klimat.

Kręgle to doskonały pomysł na udany wieczór. To znakomity pomysł zarówno na imprezę urodzinową (także dla Twojego dziecka) jak również na imprezę firmową. Nasz PUB jest miejscem, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Połączenie gry w kręgle, doskonałego piwa z lokalnych browarów, pysznej pizzy i świetnej muzyki gwarantuje udany wieczór! 

Jeśli masz pytania dotyczące dostępności kręgielni w danym terminie bądź jakiekolwiek inne pytania dotyczące działania Pubu – skontaktuj się z nami. Nasi pracownicy pomogą Ci w każdej sprawie bądź zarezerwują Pub dla Ciebie i Twoich gości.