Kąpiele i sauna

Sól morska, dzięki ogromnej ilości minerałów i pierwiastków działa uzdrawiająco. Kąpiele solankowe oczyszczają organizm z toksyn i resztek przemiany materii, a także poprawiają krążenie i ujędrniają, wygładzają oraz odżywiają skórę. Sól morska do kąpieli dodatkowo zmiękcza wodę, pilinguje ciało i delikatnie natłuszcza. Zapewnia odprężającą i relaksującą kąpiel.
Klient sam decyduje o nucie zapachowej kąpieli, dzięki której nada jej niepowtarzalny charakter.

Czas trwania zabiegu 20 min.
Cena zabiegu 50 zł

Kąpiel w drewnianej balii umożliwia relaks na świeżym powietrzu i może sprawić jednakową przyjemność, niezależnie od tego czy na dworze będzie panowała mroźna zima, czy też letnia kanikuła. Zanurzenie w beczce, zwanej też hot tub, oprócz relaksu, przynosi też szereg korzyści zdrowotnych, zwiększa odporność organizmu, hartuje i odpręża.

Czas seansu 60 min.
Cena zabiegu 20 zł/1 os (przy min 4 os)

Wypożyczenie czapki filcowej 10 zł. Zakup czapki filcowej 35 zł.

Korzystanie z tradycyjnej fińskiej sauny niesie ze sobą wiele przyjemności płynących z faktu, że łączy ona w sobie specyfikę łaźni rzymskiej z sauną rosyjską. Pozwala rozgrzać obolałe partie ciała, służy walce z reumatyzmem, czy z trapiącymi nie jednego z nas schorzeniami stawów. Dodatkowo panele solne wykonane z kryształów soli kamiennej zdecydowanie wzmacniają korzystny wpływ sauny fińskiej. Krystaliczna sól w panelach solnych jest naturalnym jonizatorem, który efektywnie poprawia jakość powietrza produkując jony ujemne. Zjonizowane powietrze polepsza kondycję zdrowotną i działa wspomagająco przy leczeniu wielu dolegliwości.

Czas seansu 60 min.
Cena zabiegu 30 zł/ 1-2 os