Basen w hotelu Skalny Spa

W strefie basenów Kompleksu Skalny SPA znajdziecie Państwo kryty basen o wymiarach 6×8 metrów z pięknym widokiem na jezioro oraz strefę dla dzieci z bezpiecznym brodzikiem. 

Wokół basenu znajdują się wygodne leżanki oraz strefa wodnych atrakcji. Na Gości czekają tu m.in. ławka powietrzna, masażery karku, gejzery i fontanna. Wokół basenu ustawione są wygodne siedziska i leżanki.

Do dyspozycji Gości pozostają również 4 wewnętrzne sauny oraz podświetlane jacuzzi, w których można się zrelaksować po wrażeniach całego dnia.

Basen i Spa w Bieszczadach

Do dyspozycji Gości hotel oddaje Strefę Spa&Wellness  z krytym basenem oraz atrakcjami wodnymi takimi jak:

  • brodzik dla dzieci,
  • jacuzzi,
  • sauna opalana drewnem,
  • sauna z panelem solnym,
  • łaźnia parowa, komora Infra Red,
  • a także strefa schładzania i wypoczynku. 


Ponadto dysponujemy słonecznym tarasem z leżakami, salką fitness, pokojem dla dwojga, a także gabinetem kosmetyczno-zabiegowym, w którym proponujemy Państwu szeroką ofertę różnych zabiegów.

PŁYWAJĄCE BASENY NA EKOMARINIE

Nasz kompleks to również innowacyjne baseny z nieckami zanurzonymi w wodach Jeziora Solińskiego.

Zapraszamy do naszej nowoczesnej EkoMariny, gdzie czekają na Państwa pływające baseny o wymiarach:  basen główny 20 m x 12 m oraz brodzik 6 m x 12 m.

Wokół basenów znajduje się pomost, na którym można wypożyczyć leżak i cieszyć się relaksem na bezpiecznej, pływającej plaży podziwiając uroki Jeziora Solińskiego.

Gdy będziecie mieli już dość leżenia nad basenem zapraszamy do aktywnego wypoczynku na Jeziorze – na miejscu znajduje się wypożyczalnia kajaków, jachtów katamaranów spacerowych oraz nowoczesnych jachtów motorowych bez patentu.

STREFA SPA – WIELKA FRAJDA

W naszej strefie basenów na terenie Kompleksu Skalny Spa oraz przystani EkoMarina znajdują się zaprojektowane specjalnie dla dzieci bezpieczne baseny z kolorowymi zabawkami, dzięki którym zabawa w wodzie będzie dla dzieci wielką frajdą.

Zarówno brodzik w strefie basenów Hotelu Skalny  jak i brodzik na EkoMarinie to najbezpieczniejsze miejsca w strefie SPA. Przygotowaliśmy je specjalnie z myślą o najmłodszych pociechach i wierzymy, że nawet najkrótsza wizyta będzie świetną i niezapomnianą atrakcją dla dzieci.