Skutery śnieżne

Skutery śnieżne w Bieszczadach

Bieszczady to góry, które kojarzą się ze spokojem i możliwością bliskiego obcowania z naturą. Cisza i spokój to coś, co każdy odnajdzie w tych stronach. Jeśli jesteś jednak miłośnikiem innego sposobu spędzania wolnego czasu, to trafiłeś na ofertę dla siebie. Miłośnicy mocnych wrażeń i adrenaliny mogą spróbować swoich sił w jeździe skuterem śnieżnym.

 1. 1
  Informacje

  Skuter śnieżny to osiągnięcie techniki polegające na połączeniu motocykla z saniami. Pozwala na komfortowe poruszanie się po zaśnieżonych terenach, jak i po lodzie. Najpotężniejsze z tych maszyn, które są dostępne na rynku, mogą rozwinąć zawrotną prędkość aż do 200 kilometrów na godzinę! Mieszkańcy terenów położonych za kołem podbiegunowym traktują te pojazdy jako główny środek transportu. W naszej części kraju jest możliwe wykorzystanie skuterów śnieżnych, aby urozmaicić swój urlop, spróbować czegoś nowego i — przede wszystkim — miło spędzić czas.

 2. 2
  Którą trasę do jazdy skuterem śnieżnym najlepiej wybrać?

  W Hotelu Skalny Spa są organizowane wycieczki na skuterach śnieżnych z jedną z dwóch tras do wyboru. Obie zapewnią niezapomniane wrażenia oraz przeżycia, które zostaną z nami na zawsze. Pierwsza trasa jest przewidziana na całe 4 godziny. W jej trakcie zobaczysz dzikie miejsca, pięknie zaśnieżone połacie terenu, na których przez całą zimę nie staje stopa ludzka oraz urok i subtelność zimy. Druga trasa jest przewidziana dla prawdziwych twardzieli, a jej pokonanie trwa nawet 6 godzin! Dzięki takiej podróży dokładnie zwiedzisz teren i poznasz piękno przyrody. Z pomocą oferowanych skuterów dotrzesz praktycznie w każde miejsce, gdyż sprzęt Cię nie zawiedzie. Pamiętaj jednak, aby dobrze przygotować się do wyprawy. W pierwszej kolejności załóż ciepłą i nieprzemakalną odzież. Pęd wiatru będzie wychładzał Twój organizm, dlatego dobra izolacja to podstawa. Na głowę przygotuj kask, aby jak najlepiej zadbać o swoje bezpieczeństwo. Bezwzględnie pamiętaj o goglach na oczy, gdyż bijące w twarz mroźne powietrze może sprawić kłopoty z widzeniem.

 3. 3
  Jazda skuterem śnieżnym

  Wynajem skuterów śnieżnych w Bieszczadach stoi na wysokim poziomie. Jazda taką maszyną daje dużo radości i zapewnia świetną zabawę. Dzięki ofercie Hotelu Skalnego Spa poznasz piękno Bieszczad, a przy okazji spędzisz czas w nietuzinkowy sposób, a do domu przywieziesz mnóstwo wspomnień.